Küldetésünk

A vállalkozás célja az emberi környezet szebbé, esztétikusabbá tétele, a zöld felületek növelése és ezzel a káros környezeti hatások csökkentése. A városkép zöldebbé és természetközelibbé alakítása. A rendezett közterületek és az esztétikus szűkebb környezet pozitívan befolyásolja az ott élők hangulatát, javítja életminőségüket. A felnövekvő nemzedék szemléletformálásában nagy szerepe van a környezeti kultúrának. Egy jól megépített és karbantartott parkban nem jut eszébe az ott élőknek a rongálás, szemetelés, és bizonyos idő után belső szükségletté válik az esztétikus és jól funkcionáló terek megóvása.A faiskola PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2011. július 28. csütörtök, 16:05
virág A faiskola családi vállalkozásként mûködik, munkatársaink mind szakképzett kertészek. Specialitásunk saját termesztésû dísznövényeink forgalmazása. Faiskolánk 1994 óta foglalkozik dísznövénytermesztéssel. Telephelyünk Hevestől 8 km-re található. Konténertelepünkön és szabadföldben termesztett növényeink edzettek, a szélsőséges környezeti hatásokat is jól tűrik.
TEVÉKENYSÉGEINK:
 • Faiskolai termelés, dísznövények
  forgalmazása
 • Kertépítés
 • Automata öntözõrendszerek
  telepítése
KÍNÁLATUNK:
 • Konténeres cserjék
 • Konténeres és földlabdás
  örökzöldek
 • Konténeres, földlabdás és szabadgyökerű fák
A közismert fajtákon kívül kisebb tételben különleges fenyőféléket, örökzöldeket és díszfákat is kínálunk. landscape
Módosítás dátuma: 2014. április 27. vasárnap, 16:15
 

Facebook